پرش به محتوای اصلی

سیاست حفظ حریم خصوصی

 


هنگامی‌که شما از خدمات موسسه 
44tage  استفاده می‌کنید، این موسسه خود را متعهد می‌داند که از اطلاعات شخصی شما و خانواده‌تان حفاظت کند.

 

به‌منظور ارائه خدمات کامل به شما، گاهی لازم است اطلاعاتی را از شما کسب کنیم.

هنگامی‌که شما چنین اطلاعاتی را در اختیار ما قرار می‌دهید، ما متعهد هستیم تا طبق قوانین آلمان در مورد حفاظت از اطلاعات شخصی شما کوشا باشیم.

سایت  44tage.com   ممکن است گاهی شامل لینک‌هایی به سایت‌های دیگر باشد که در مالکیت نهادهای ثالث قرار دارند. موسسه  44tage مسئول محتوای سایت‌های دیگر نیست و استفاده از آن سایت‌ها با مسئولیت خود شماست.

شما با استفاده از این وب‌سایت و یا ارائه اطلاعات شخصی‌تان،‏ اجازه می‌دهید تا اطلاعات شخصی‌تان به طرق مندرج در "سیاست حفظ حریم خصوصی" و مطابق با قوانین و مقرّرات مربوطه استفاده شود.‏

 

 

  • 44tage چه اطلاعاتی از من خواهد خواست؟

وقتی‌که برای دریافت خدمات مانند عضویت در سایت، ثبت‌نام در دوره‌ها، خبرنامه‌ها، آزمون‌ها، حضور در جلسات آنلاین و ارتباط با نورداران در سایت 44tage.com ثبت‌نام می‌کنید، ممکن است از شما اطلاعات شخصی درخواست شود. این اطلاعات می‌تواند شامل نام، نشانی پست الکترونیک، نشانی پستی، شماره تلفن یا همراه، تاریخ تولد و هر نوع اطلاعاتی باشد که هویت شما را مشخص کند.

وقتی‌که اطلاعات خود را وارد می‌کنید، به 44tage  و ارائه‌دهندگان خدمات آن، امکان می‌دهید که خدمات موردنظر را به شما عرضه کنند.

44tage.com  همچنین از روش ایجاد "کوکی" (cookie ) استفاده می‌کند. "کوکی" حجم کوچکی از اطلاعات درباره ترجیحات انتخابی شماست که به ما امکان می‌دهد نمایش وب‌سایت را طبق علائق شما تنظیم کنیم. می‌توانید مرورگر اینترنتی خود را طوری تنظیم کنید که کوکی‌ها را بپذیرد، هنگام ایجاد کوکی آن را اعلام کند و یا اینکه هیچ‌گاه کوکی دریافت نکند.

همچنین برای بهبود عملکرد وب‌سایت از JavaScript یا Active Scripting  استفاده می‌شود.‏ از طریق این فناوری اطلاعات سریع‌تر به شما انتقال می‌یابد.‏ از این فناوری هرگز برای نصب نرم‌افزاری بر روی کامپیوتر شما یا گردآوری اطلاعات غیرمجاز استفاده نمی‌شود.‏

برای این‌که برخی بخش‌های وب‌سایت درست عمل کند،‏ باید در مرورگر خود این فناوری‌ها را فعال کنید.‏ اکثر مرورگرها قابلیت فعال یا غیرفعال کردن این ویژگی را برای وب‌سایت‌ها به کاربران می‌دهد.‏ برای فعال کردن این فناوری،‏ به راهنمای مرورگر خود مراجعه کنید .

به همین صورت، ما نشانی اینترنتی (IP address ) شما را نیز ثبت می‌کنیم. (نشانی اینترنتی شماره‌ای است که منحصراً امکان شناسایی یک کامپیوتر خاص یا هر دستگاه دیگری که به شبکه متصل باشد را فراهم می‌کند).

 

 

  • سن قانونی برای استفاده از خدمات 44tage

اگر قوانین کشوری که در آن از این وب‌سایت استفاده می‌کنید،‏ شما را "زیر سن قانونی" تلقّی می‌کند،‏ فقط با اجازهٔ والد یا قیّم خود،‏ می‌توانید اطلاعات شخصی‌تان را در اختیار ما بگذارید.‏ اگر شما به‌عنوان والد یا قیّم فردی زیر سن قانونی،‏ به او اجازه می‌دهید که اطلاعات شخصی خود را در این وب‌سایت وارد کند،‏ درواقع موافقت خود را با مقرّرات این خط‌مشی نشان داده‌اید.‏

 

 

  • 44tage از اطلاعات مربوط به من چگونه استفاده خواهد کرد؟

موسسه 44tage  به چندین دلیل از اطلاعات شخصی شما استفاده می‌کند، ازجمله برای مقاصد اداری به‌منظور ارائه خدمات. در همین راستا، موسسه  44tage  ممکن است درزمینهٔ خدماتی که شما درخواست کرده‌اید، با شما تماس بگیرد.

ما اطلاعات شما را محرمانه نگه می‌داریم، به‌جز در مواردی که آشکار کردن آن طبق قانون لازم یا مجاز باشد.

اگر شما محتوایی را در سایت و یا شبکه‌های اجتماعی مرتبط با موسسه ارسال کنید که توهین‌آمیز، نامناسب یا اعتراض برانگیز باشد یا اینکه اقدامات اخلالگرانه در سایت انجام بدهید، ممکن است  44tage  از اطلاعات فردی شما برای توقف چنین اقداماتی استفاده کند.

 

 

  • 44tage چگونه از اطلاعات فردی محافظت می‌کند؟

ما به امنیت اطلاعات شخصی‌تان و رازداری بسیار اهمیت می‌دهیم.‏ اطلاعات دریافتی از سوی شما در سِروِرهایی در کشور آلمان، سایر کشورهای اتحادیه اروپا و یا ایالات‌متحدهٔ آمریکا ذخیره می‌شود. برای جلوگیری از فاش شدن غیرمجاز اطلاعات،‏ سوءاستفاده از آن،‏ تغییر ناخواسته،‏ حذف غیرقانونی یا از دست دادن تصادفی این اطلاعات،‏ اقدامات فنی لازم را به عمل‌آورده و از به‌روزترین روش‌های حفظ امنیت داده‌ها بهره می‌گیریم.‏

هنگام انتقال اطلاعات،‏ از طریق روش‌هایی مانندTransport Layer Security  این اطلاعات رمزگذاری شده و از رویه هایی استفاده می‌شود که افراد بسیار معدودی به اطلاعات دسترسی داشته باشند.‏ همچنین،‏ سخت‌افزارهای مورداستفاده در مکان‌هایی قرارگرفته است که امنیت و محرمانه بودن اطلاعات تضمین شود.‏ پروتکل‌های حفاظت از امنیت داده‌ها در مورد‏ دفاتر و شعب محلی  44tage نیز صادق است.‏

 

 

  • 44tage تا چه مدت اطلاعات فردی مرا نگه خواهد داشت؟

ما اطلاعات مربوط به شما را تا زمانی که برای ارائه سرویس موردنظر لازم باشد، در سیستم خود نگه می‌داریم. هنگامی‌که شما مطلب، عکس، فیلم یا هرگونه محتوای دیگری را برای سایت  44tage.com  ارسال می‌کنید، تا زمانی که منطقاً بدان نیاز باشد، آن را نگه خواهیم داشت.

 

 

  • تغییرات در سیاست حفظ حریم خصوصی

ما همواره در حال گسترش و به سازی ویژگی‌ها و خدمات این وب‌سایت هستیم.‏ به سبب به‌روزرسانی‌های مستمر و یا بروز تغییرات در قوانین یک کشور و یا تحوّلات عرصه فناوری،‏ قوانین ما در رابطه با " سیاست حفظ حریم خصوصی " نیز تغییر خواهد کرد.‏ در صورت نیاز به ایجاد تغییر در این سیاست‌ها،‏ موارد را در همین صفحه منتشر خواهیم کرد تا همواره از این تغییرات و این‌که چه اطلاعاتی گردآوری و چگونه از آن استفاده می‌شود،‏ مطلع بمانید.‏